O nas

Cegielnia Fit&Gym

Siłownia/Klub Cegielnia Fit & Gym w Bydgoszczy zrodził się z marzeń i wspólnej pasji do dźwigania ciężarów trójki przyjaciół, którzy włożyli w jego założenie dużo serca i jeszcze więcej pracy.

Miejsce zostało stworzone w centrum miasta, w budynku po pierwszym w Bydgoszczy browarze, z charakterystycznej czerwonej cegły, a dzięki zachowaniu takich elementów jak żeliwne kolumny, wypiaskowane ceglane mury czy wielkie okna, siłownia zyskuje niebywały klimat, zachwycający od samego wejścia – jest miejscem z klasą, bez zbędnej pozerki, optymalnie wyposażonym w sprzęt wysokiej jakości.

Składają się na nią strefy, dostosowane do potrzeb klubowiczów, umożliwiające wykonanie zarówno treningu siłowego, cardio czy też funkcjonalnego. Przez lata opuszczone miejsce teraz tętni życiem, a dzięki wysokim kwalifikacjom, doskonale wyszkolonej kadry trenerskiej i ich chęci pomocy ze szczególnym nastawieniem na potrzeby klienta, jest jedną z chętniej odwiedzanych siłowni w Bydgoszczy.

Siłownia Cegielnia jest miejscem stworzonym z myślą, o początkujących osobach, z brakiem doświadczenia, dopiero co rozpoczynających przygodę z siłownią, dla których liczy się profesjonalne podejście trenera i wprowadzenie go w szeregi ćwiczeń siłowych oraz odpowiedni trening adaptacyjny, ukierunkowany na dalszą, bardziej złożoną i ciężką pracę, która pozwoli na wyrobienie poprawnych nawyków także u najbardziej wymagających klientów.

Kompleksowe podejście do klienta naszej Siłowni pozwoliło na ścisłą współpracę z takimi programami partnerskimi jak: Fit Profit, OK System, Bydgoska Karta Rodziny 3+, Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny i Bydgoska Karta Seniora, a tym samym na wzajemne zaangażowanie i wsparcie aktywnych rynkowo partnerów i ich pracowników, a także członków owych programów pod względem prozdrowotnym, dbając o dobre samopoczucie i witalność.

Dlaczego siłownia Cegielnia?

icon
Tworzymy przyjazny klimat
icon
Razem jesteśmy na bieżąco
icon
Możesz liczyć na Naszą pomoc!