TRENERZY

Wiktoria Wiesiołowska​

Trener Funkcjonalny

Metodologia Treningu Siłowego

Hormony w Sporcie

Kobieta i Hormony

Dietoterapia w Zaburzeniach Odżywiania

Anna Karczewska

Certyfikowany Trener Personalny & Doradca ds. Żywienia The American Fitness Institute in New York 

Trener zajęć grupowych oraz Indywidualnych 

Wicemistrzyni Europy Bikini Master 2021

Ms. Poland Bikini Master 2021

Vlada Shevchenko​

PFS Personal Trainer

PFS Gym Instructor

Fitness Trainer

Prowadzenie treningów w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim​

Strefa Funkcjonalna

Tutaj każdy może wykonać swój indywidualny plan treningowy lub może skorzystać z treningu personalnego. W strefie funkcjonalnej odbywają się też zajęcia grupowe. Trening z wykorzystaniem sprzętu w naszej Strefie Funkcjonalnej pozwala na pracę w najbardziej naturalnych płaszczyznach i najpełniejszym zakresie ruchu. Jest on idealnym treningiem zarówno dla osób rozpoczynających przygodę ze sportem jak i dla stałych bywalców siłowni i klubów fitness.

Strefa Cardio

Specjalna strefa ze specjalistycznymi urządzeniami najnowszej generacji, które pozwolą wykonywać ćwiczenia kształtujące sylwetkę oraz poprawiające wydolność organizmu. Rowerki, orbitreki oraz bieżnie pomogą zrzucić zbędne kilogramy jak i zadbać o wytrzymałość oraz wydolność układu krążenia.

Strefa z maszynami

Otwarta przestrzeń z wolnymi ciężarami, akcesoriami fitness, profesjonalną kratą i wszystkim czego dusza zapragnie, aby ćwiczyć samodzielnie! Jeżeli lubisz ćwiczyć z przyjaciółką lub sama z ulubioną muzyką na uszach to na pewno zainteresuje Cię nasza otwarta przestrzeń! Przyjdź, zobacz i zacznij trenować, aby osiągać więcej każdego dnia!

HONORUJEMY KARTY

BYDGOSZCZ • UNII LUBELSKIEJ 4D
RECEPCJA tel. 790 339 050